Baumit po raz 10-ty na targach PSB

Targi Grupy PSB już od 15-stu lat przyciągają do Kielc największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej z całej Polski.  Tegoroczna edycja nie była pod tym względem wyjątkiem. Co więcej, jubileuszowy start w imprezie zaliczyła firma Baumit, dla której było to już 10-te spotkanie z przedstawicielami składów budowlanych zrzeszonych pod skrzydłami Grupy PSB.

Fot. Baumit
Fot. Baumit

Prawdziwe targi

Są takie dwa dni w roku, kiedy Kielce stają się polską stolicą branży budowlanej. A wszystko za sprawą spotkania Grupy PSB z dostawcami, które tym razem odbyło się w dniach 8-9 marca 2017 r. Zgodnie z tradycją ubiegłych lat miejscem spotkania handlowego były Targi Kielce. Na okoliczność imprezy producenci przygotowali specjalne oferty targowe, a kupcy – akcjonariusze i właściciele składów budowlanych, placówek PSB-Profi oraz sklepów PSB-Mrówka z całego kraju – składali zamówienia przed rozpoczynającym się sezonem budowlanym.

Z jubileuszem w tle

Targi PSB to spotkanie branżowe organizowane wyłącznie dla partnerów sieci – wstęp na nie mają wyłącznie firmy kupieckie zrzeszone w ramach Grupy oraz współpracujący z nią dostawcy. Każdorazowo w Kielcach melduje się cała śmietanka polskiej sceny budowlanej. W tym roku wyjątkowy, bo jubileuszowy występ zaliczyła firma Baumit.

Udział w Targach Grupy PSB to od lat jeden z najważniejszych punktów w kalendarzu naszej firmy. Jakby się dobrze zastanowić to chyba jedyne spotkanie w kraju, wpisujące się swoją formułą w definicję prawdziwych targów handlowych, którym towarzyszy zawieranie kontraktów. Toteż każdego roku zainteresowanie branży udziałem w tej imprezie jest przeogromne. Wśród uczestników nie brakuje stałych bywalców. Sami się do nich zaliczamy. Tegoroczny udział, był dla nas już 10-tym! – mówi Aleksandra Gilewska – Marketing Manager w firmie Baumit, która w swoim stałym asortymencie posiada systemy ociepleń, tynki maszynowe, systemy podłogowe, z oraz produkty do płytek.

Fot. Baumit
Fot. Baumit

Tegoroczna edycja Targów PSB przechodzi już do historii, po raz kolejny zapisując się w niej wielomilionowymi  kontraktami. Dla producentów wystawiających się w Kielcach spotkanie stworzyło okazję do podtrzymania i zacieśnienia współpracy z dotychczasowymi odbiorcami oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych. Dla firmy Baumit  udział w Targach PSB stał się dodatkowo okazją do zaprezentowania nowego Katalogu Produktów, wraz z którym na rynku debiutują m.in. system ociepleń StarSystem Resolution o najlepszych parametrach termoizolacji,   czy wysokowytrzymała samopoziomująca masa szpachlowa Nivello 10 stworzona do pracy w zakresie 1-15 mm.

 

www.baumit.com    

Udostępnij ten wpis

Post Comment