Farby Atlas w Biedronkach w promocyjnej cenie – 1-14 czerwca

Biała Farba Akrylowa ATLAS do wnętrz. Fot. ATLAS
Biała Farba Akrylowa ATLAS do wnętrz. Fot. ATLAS

W ramach specjalnej akcji Atlasa, w dniach 1 – 14 czerwca wszyscy planujący remont mieszkania i lubiący wygodne zakupy w atrakcyjnych cenach, będą mogli zaopatrzyć się w sklepach Biedronka w profesjonalną Białą Farbę Akrylową ATLAS do ścian i sufitów.

Akcja promocyjna jest skierowana do inwestorów indywidualnych, którzy poszukują skutecznych rozwiązań remontowych w atrakcyjnej cenie, a ceniąc swój czas – lubią realizować większe zakupy w jednym miejscu, zaopatrując się w różnego rodzaju materiały z wyprzedzeniem.

Realizacja inwestycji, np. odświeżenie wnętrza, to nie tylko typowe prace malarskie, wykonywane samodzielnie czy przez fachowca, ale również proces decyzyjny i zakupowy, który inwestor pragnie jak najbardziej skrócić – tłumaczy Maciej Sadecki, Kierownik ds. Sprzedaży Sieciowej w firmie ATLAS. – Okres wiosenno-letni to moment, w którym niewielki remont, polegający np. na odświeżeniu ścian jest często rozważany, więc wspólna akcja z siecią Biedronka to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. To działanie ukierunkowane na wygodę tych, którzy chcą w prosty i szybki sposób zakończyć inwestycję poprzez nabycie farby przy okazji robienia innych zakupów i sprawnie przeprowadzone malowanie z zamierzonym efektem końcowym.

Biała Farba Akrylowa ATLAS będzie dostępna w sieci sklepów Biedronka w opakowaniach 5-litrowych. Przeznaczona do malowania ścian i sufitów (zarówno nowych, jak i do odświeżania wcześniej już malowanych), farba tworzy elegancką, śnieżnobiałą, matową powłokę, odporną na działanie promieni UV. Wysoka wydajność (produkt charakteryzuje się bardzo dobrą siłą krycia) sprawia, że z jednego opakowania można pomalować nawet do 70 m2. Farba zapewnia prawidłowe „oddychanie” ścian (jest paroprzepuszczalna), a znikoma zawartość lotnych związków organicznych sprawia, że jest ona przyjazna dla ludzi i środowiska.

Nasze motto to „ATLAS wspiera fachowców”, lecz nie ograniczamy się jedynie do współpracy z profesjonalistami, czego najlepszym dowodem jest „Strefa Klienta” na Portalu AtlasFachowca.pl, gdzie inwestorzy mogą nie tylko znaleźć wykonawcę dla swojego projektu, ale również skorzystać z Bazy Wiedzy czy zasięgnąć porady technicznej – dodaje Andrzej Sawicki, Młodszy Kierownik Grupy Produktowej w zespole Marketingu ATLAS. – Wsparcie można realizować na wielu poziomach, także przez odpowiednio dostosowane akcje. Z myślą o komforcie odbiorców, nie należy ograniczać się do stricte branżowych punktów handlowych.

Szczegółowe informacje o Białej Farbie Akrylowej ATLAS są dostępne w karcie technicznej zamieszczonej na stronie www.atlas.com.pl.

Źródło: ATLAS

Udostępnij ten wpis

Post Comment