Firma Marchewka nagrodzona na Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość”

W trakcie Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017” firma Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza została wyróżniona w dwóch kategoriach. W 1. edycji konkursu „Orły Dizajnu” I nagrodę przyznano schodom z drewna. Przedstawiciele spółki odebrali również nagrodę 10-lecia – tytuł Platynowego Orła Polskiego Budownictwa w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa”.

Statuetka Orzeł Polskiego Biznesu przyznana firmie Marchewka Schody - Podłogi - Wnętrza
Statuetka Platynowy Orzeł Polskiego Budownictwa przyznana firmie Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza

W konkursie „Orły Dizajnu” nagradzane są przedsiębiorstwa działające  w obszarach: architektury, meblarstwa, ogrodów, wyposażenia wnętrz. Tworzone przez nie wzornictwo jest nowoczesne, innowacyjne i unikalne, a oferowane produkty i usługi charakteryzują się wysoką jakością.

“Orły Polskiego Budownictwa” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży budowlanej. została doceniona za najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, a także za wzorowe zarządzanie posiadanymi zasobami. “Orzeł Polskiego Budownictwa” świadczy o tym, że firma jest wizytówką polskiej gospodarki, dynamicznie się rozwija, a jej działalność nie odbiega od światowych standardów.

Marchewka Schody – Podłogi – Wnętrza oferuje swoim Klientom najwyższej jakości drewniane schody, podłogi i elementy wyposażenia wnętrz. Proponuje wyroby zarówno z drewna rodzimego, jak i egzotycznego. Firma ma 30-letnie doświadczenie w branży. Jej pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie wyroby wyróżniały się kunsztowną formą, elegancją i funkcjonalnością, a ich jakość przekładała się na uznanie polskich oraz zagranicznych Klientów. Firma chętnie nawiązuje współpracę z architektami, oferując zdjęcia tekstur drewna, które można wykorzystać przy wizualizacji projektów.

Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017” pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa odbyła się 19 maja w Warszawie. Impreza skupia wokół siebie firmy i przedsiębiorców z sektora budownictwa, samorządy, a także placówki działające na rynku medycznym. Konkursy są realizowane w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, a ich organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

Udostępnij ten wpis

Post Comment