Hilti Online. Firma Hilti uruchamia usługę „Kliknij i odbierz”

hilti-zamow1aFirma Hilti, światowy lider w dziedzinie produkcji narzędzi i technologii dla branży budowlanej, uruchomiła usługę „Kliknij i odbierz”. Dzięki niej klienci mogą złożyć zamówienie na dowolny sprzęt poprzez stronę internetową Hilti Online i odebrać go nawet w ciągu 60 minut w najbliższym Hilti Center.

W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby branży budowlanej firma Hilti uruchomiła usługę „Kliknij i odbierz”. Nowa usługa wpisuje się w obecne trendy digitalizacji i strategię Hilti polegającą na pogłębianiu bezpośrednich relacji z klientem i wprowadzaniu rozwiązań, które pozwalają w jeszcze większym stopniu spełniać oczekiwania klientów.

Każdego dnia możemy odczuć wszechobecność digitalizacji. Dotyczy to również sfery biznesu, a tym samym branży budowlanej. Firmy konkurują ze sobą nie tylko jakością i zakresem oferty, ale również możliwością obsługi online oraz poprzez aplikacje mobilne. Hilti od lat inwestuje w rozwój cyfryzacji swojej oferty dostrzegając niezaprzeczalne korzyści dla klientów takie, jak stały dostęp, łatwość porównywania ofert, sprawne zarządzanie kosztami. Usługa Kliknij i odbierz jest kolejnym etapem procesu digitalizacji w naszej firmie. Przewidujemy, że wykorzystanie kanału online przez klientów branży budowlanej będzie szybko rosło. Do 2020 roku pełna obsługa online powinna być standardem wśród większości Klientów branży budowlanej.

– mówi Maciej Uliński, Hilti Online Manager.

Jak to działa?

Na stronie internetowej Hilti Online, dostępnej zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, klienci mogą sprawdzić dostępność interesującego ich produktu w wybranym sklepie Hilti Center. Następnie składają zamówienie. Wybrany produkt można odebrać już w ciągu 60 minut od momentu potwierdzenia zamówienia w najbliższym Hilti Center.

hilti-zamow2a

Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą optymalnie zarządzać czasem i przykładowo nie tracić czasu na stanie w sklepowej kolejce w celu złożenia zamówienia. Błyskawiczna dostępność towarów przekłada się na sprawniejszy proces budowy, brak zastojów w przypadku braku narzędzi i nagłych potrzeb, a w efekcie także na mniejsze koszty budowy.

Z możliwościami nowej usługi można zapoznać się w ramach specjalnego konta testowego dostępnego na www.hilti.pl.


O Hilti

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Celem firmy jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy. Grupa Hilti działa w 120 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 21 000 pracowników, z których dwie trzecie pracuje bezpośrednio w dziale sprzedaży, centrum obsługi klienta oraz doradztwie z zakresu prac projektowych. Główna siedziba Hilti mieści się w Schaan, w Księstwie Liechtenstein. W Polsce firma działa od 1991 roku, obecnie zatrudniając około 400 pracowników.

Udostępnij ten wpis

Post Comment