Praktyki nigdy za wiele. Jesienne szkolenia z ROCKWOOL RoadShow 2015

Fot. ROCKWOOL
Fot. ROCKWOOL

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL po raz kolejny wyrusza w szkoleniową trasę po całej Polsce. Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę, zarówno praktyczną, jak i teoretyczną na temat systemów dociepleń ETICS oraz prawidłowego montażu dwuwarstwowego ocieplenia poddasza. Szkolenia rozpoczynają się już w październiku. Eksperci ROCKWOOL odwiedzą docelowo 14 miast w całym kraju.

Kolejna edycja ROCKWOOL Roadshow to świetna okazja dla wykonawców na poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności – zarówno dla doświadczonych, jak i stawiających swoje pierwsze kroki w zawodzie fachowców. Eksperci Mobilnego Centrum Szkoleniowego zapoznają uczestników z systemami ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką mokrą (ETICS). Omówią także zasady doboru łączników do różnych rodzajów podłoża oraz przedstawią korzyści wynikające z wykorzystywania systemowych rozwiązań ROCKWOOL. Podczas pokazów każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego ocieplenia ściany. Dodatkowo przedstawione zostaną zasady montażu dwuwarstwowego ocieplenia poddasza. Podobnie jak we wcześniejszej edycji, warsztaty w ramach jesiennego RoadShow, odbędą się w szkołach budowlanych i technicznych, na terenie całego kraju.

Szkolenia odbędą się m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy, Łomży. Liczba miejsc jest ograniczona i konieczna jest rejestracja na warsztaty w poszczególnych miastach. Szczegółowy grafik szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: rockwool.pl/roadshow. Podczas spotkań uczestnicy będą mogli się także dowiedzieć więcej na temat KLUBU SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL, w którym udział gwarantuje wiele korzyści. Więcej informacji na temat klubu na stronie: super-wykonawca.pl/.

Fot. ROCKWOOL
Fot. ROCKWOOL

Cykl szkoleń ROCKWOOL to doskonała okazja dla wykonawców z całego kraju na pogłębienie wiedzy, zdobycie nowych umiejętności, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości w gronie profesjonalistów. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu. Partnerem jesiennych szkoleń jest firma Koelner.

Więcej wskazówek wykonawczych można znaleźć na kanale Youtube ROCKWOOL. Firma organizuje także cykliczne szkolenia dla uczniów szkół technicznych i budowlanych, w ramach programu Young Experts, będącego częścią kampanii Szóste paliwo, mającego na celu podniesienie poziomu edukacji studentów i uczniów szkół o profilu budowlanym i architektonicznym.

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment