Wiertarko – wkrętarka akumulatorowa WU152PT marki WORX – narzędzie inteligentne

Czy podczas pracy często zastanawiasz się kiedy akumulator Twojej wkrętarki się rozładuje? Czy często musisz przerywać pracę na kilka godzin by naładować akumulator? Jeśli chcesz skończyć z tym koszmarem, to oferowana przez firmę Proma akumulatorowa wiertarko-wkrętarka WU 152PT marki WORX jest propozycją dla Ciebie. 

Maszyny i narzędzia - Wiertarko – wkrętarka akumulatorowa WU152PT  marki WORX – narzędzie inteligentne

Ergonomiczna konstrukcja
Wiertarko – wkrętarka marki WORX to nowatorskie urządzenie zaprojektowane po to, by ułatwić pracę każdemu fachowcowi. Zwarta i mocna konstrukcja, stworzona przez włoskich mistrzów designu, to nie tylko przyjemność dla oczu, ale również świetne dostosowanie do anatomii naszego ciała. Dzięki poręczności model zdaje egzamin w pracach na pionowych oraz poziomych powierzchniach m.in. przy wkręcaniu wkrętów i wierceniu otworów. Zastosowanie bezprzewodowego narzędzia sprawia, że prace nie są ograniczone zasięgiem kabla. Świetnie wyważona wkrętarka pewnie leży w dłoni. Komfortu pracy z narzędziem marki Worx dodaje pokrycie gumą wszystkich miejsc styku dłoni z rękojeścią, łącznie z włącznikiem. Dzięki temu nie ma szans, by urządzenie wyślizgnęło się z dłoni.

Bezproblemowa eksploatacja
Wiertarko – wkrętarka WU152PT marki WORX wyposażona jest w szybkomocujący uchwyt, sprzęgło o 21 stopniach regulacji i 2 stopniową przekładnię satelitarną, zamkniętą w aluminiowej obudowie. System bezkluczowy  „No Key Chuck System” ułatwia wymianę narzędzia podczas pracy na wysokości, a czynność tą można wykonać jedną ręką. Dodatkowym udogodnieniem podczas pracy jest płynna regulacja obrotów. Gdy musimy wkręcić lub wykręcić materiał, nieocenioną pomocą okazuje się możliwość zmiany kierunku obrotów wrzeciona.  W obudowie wiertarko-wkrętarki WU152PT znajduje się pole magnetyczne ułatwiające przytrzymywanie wkrętów oraz dwa gniazda na bity. Siła dokręcania wkrętarką WU 152PT osiąga moment 30Nm, a dwa zakresy prędkości pozwalają używać narzędzia również jako wiertarki.

Inteligentne ładowanie
Wiertarko – wkrętarka dostarczana jest w estetycznej walizce w komplecie z inteligentną ładowarką, posiadającą funkcję naprawy akumulatora. Ładowarka rozpoznaje, czy akumulator jest odpowiednio rozładowany, oraz sprawdza jego temperaturę. Po spełnieniu tych warunków rozpoczyna proces ładowania. Podczas ładowania poziom napięcia jest dostosowywany dynamicznie do aktualnego zapotrzebowania akumulatora. Model WU152PT wyposażony jest w dwa akumulatory o pojemności 1,7 Ah Ni-Cd, w których całkowity czas ładowania nie przekracza 1 godziny. W modelu WU152PT.2 zastosowano akumulator niklowo-metalowy o pojemności 2,6 Ah.

Parametry techniczne:

Parametr

Wielkość

Napięcie znam. aku

12V

Pojemność akumulatora

1,7 Ah Ni-Cd lub 2,6 Ah Ni-MH

Maks. mom. skrętu

30 Nm

Liczba pozycji sprzęgła

21+1 ( wiercenie)

Masa

1,8 kg

Lewe i prawe obroty

TAK

Maks. śr. wiercenia

  • Drewno – 28 mm
  • Stal – 10 mm

Dystrybutor: Proma Polska

Producent: Positec
Cena katalogowa:  629 zł brutto (WU 152PT), 1099 zł brutto (WU 152PT.2)

Udostępnij ten wpis

Post Comment