Posadzki w Domu marzeń z ATLASEM

W ostatnim odcinku programu „Dom Marzeń” pary walczące o swój wymarzony dom miały za zadanie położyć idealną posadzkę. Pomogły im w tym produkty ATLAS Postar. Firma ATLAS jest jednym ze sponsorów programu.  

 

ATLAS_Dom Marzeń_1ATLAS Postar to linia pięciu produktów o unikatowych właściwościach, których zastosowanie rekomendowane jest w przypadku wykonywania podkładu lub posadzki. Wszystkie są mrozo- i wodoodporne, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki dobremu przewodzenia ciepła linia produktów ATLAS Postar sprawdzi się także jako doskonały podkład w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

 

Postar 80 – posadzka do zadań specjalnych

W programie „Dom Marzeń” wykorzystany został ATLAS Postar 80 – szybkosprawna posadzka cementowa idealna do wykonania ekspresowego remontu. Produkt ten wyróżniają bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe, co sprawia, że może być on stosowany w budynkach mieszkalnych, magazynach, obiektach przemysłowych, a także na tarasach i podjazdach. W przypadku ATLAS Postar 80 ruch pieszy możliwy jest już po 3h, a układanie płytek po 24h. Taki właśnie produkt niezbędny był podczas realizacji programu „Dom Marzeń”.

 

Pozostałe produkty z linii Postar

W linii produktów ATLAS Postar znaleźć można także ATLAS Postar 10, 20, 40 i 100. ATLAS Postar 10 jest najbardziej uniwersalny. Jego szeroki zakres zastosowań – od 10 mm do 100 mm – sprawia, że produkt ten znajduje zastosowanie jako podkład nie tylko pod płytki ceramiczne, kamienne, posadzki epoksydowe, wykładziny, panele, ale również pod parkiety. Z kolei ATLAS Postar 20 – idealny do naprawy powierzchni betonowych, płyt i wylewek lub wykonywania podkładu na zewnątrz budynku, w przypadku powierzchni narażonych na duże zawilgocenie oraz wysokie temperatury (np. intensywne promieniowanie słoneczne). ATLAS Postar 40 wyróżnia się jeszcze wyższą wytrzymałością niż Postar 10 i 20, dzięki temu może być wykorzystywany na podjazdach i tarasach. Natomiast jeśli poszukujemy posadzki samorozlewnej, która może zostać wykonywana mechanicznie, warto skorzystać z ATLAS Postar 100. Produkt ten cechują najwyższe parametry wytrzymałościowe – odporność na ściskanie 50 MPa. Zalecany jest do stosowania na rampach przeładunkowych, podjazdach, w garażach podziemnych, na parkingach i w magazynach.

 

Firma ATLAS wspiera uczestników nowego programu telewizji TVN „Dom Marzeń” nie tylko za pomocą posadzki ATLAS Postar 80. W sobotę, 30 lipca można będzie zobaczyć jak uczestnicy programu poradzą sobie z wykonaniem spoin przy użyciu ATLAS Fugi Elastycznej.

 

Oglądaj program „Dom Marzeń” w każdą sobotę o godz. 20.00 na antenie TVN. Wielki finał na żywo już 31 sierpnia. Zobacz kto zdobędzie „Dom Marzeń”!

 

Więcej na temat produktów ATLAS można znaleźć na stronie: www.atlas.com.pl

Udostępnij ten wpis

2 Komentarzy - Napisz komentarz

  1. zakupiłem postar 10 na wylewkę do pokoju w bloku.Tak spękanej wylewki nie widziałem tragedia.To co piszą na worku to jedna bzdura .Przestrzegam przed zakupem tego szajsu i proszę mi nie wmawiać ,że zle dbałem o wylewkę

    Odpowiedz
  2. Aplikacja Dom Marzen prezentuje tysiace gotowych i przejrzystych systemowych rozwiazan pomieszczen i detali budowlanych na przykladzie projektu domu jednorodzinnego od fundament w az po dach. Dzieki aplikacji wiesz, jak wygladaja poszczeg lne warstwy w pomieszczeniach oraz jakie materialy musisz zakupic.

    Odpowiedz

Post Comment