Klimatyzacja Hitachi – nowy katalog produktowy 2017

Hitachi, światowy lider produkcji rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania przygotował nowy katalog „Systemy Klimatyzacyjne” – z zakresu produktów split, multisplit i VRF. Katalog jest dostępny w wersji drukowanej oraz do pobrania ze strony internetowej klimatyzacjahitachi.pl.

hitachi_katalog_2017

– Nowy katalog produktowy to przede wszystkim obszerna prezentacja naszych systemów, uzupełniona o najnowsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji, które są dostępne dla naszych klientów w roku 2017 – mówi Rafał Nowak, Dyrektor Działu HVAC Polska i Ukraina w Johnson Controls International. – Katalog został stworzony w nowej szacie – po zmianie wizerunku marki Hitachi na naszym rynku. Systemy split, multisplit i VRF znajdujące się w katalogu na rok 2017 będziemy także promować podczas tegorocznej edycji targów branżowych Forum Wentylacji, Salon Klimatyzacji 2017, 7 i 8 marca w Warszawie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko numer 12, gdzie oprócz ogromnej dawki wiedzy eksperckiej i informacji produktowych planujemy także mnóstwo atrakcji dla odwiedzających – dodaje Rafał Nowak.


O marce Hitachi

Marka Hitachi to światowy lider w zakresie produkcji rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania. Od 60 lat dostarcza wysokiej jakości, wydajne i niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne dla budynków mieszkalnych, sektora handlu i usług oraz przemysłu. Produkty marki Hitachi łączą w sobie zaawansowaną technologię i wysoką wydajność. 5 zakładów produkcyjnych dostarcza elementy systemów HVAC na rynek europejski – w tym fabryka z centrum badawczym w Hiszpanii. Hitachi produkuje 4,5 miliona klimatyzatorów rocznie. Od grudnia 2015 marka Hitachi (w sektorze HVAC) stała się częścią firmy Johnson Controls.

O firmie Johnson Controls

Johnson Controls to globalna firma działająca od 130 lat w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu. Jest wiodącym dostawcą systemów kontroli w branży ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, automatyki budynkowej, chłodnictwa, a także systemów bezpieczeństwa dla budynków. Poprzez swoją działalność Building Efficiency, dostarcza rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną i obniżające koszty operacyjne w obiektach ponad miliona klientów, obsługiwanych w ponad 150 krajach. W roku 2014 firma Johnson Controls znalazła się na 12-tym miejscu w dorocznym rankingu stu najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm (“100 Best Corporate Citizens”) Magazynu Corporate Responsibility Magazine. Więcej o Johnson Controls na stronie www.johnsoncontrols.com i www.johnsoncontrols.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment