Platforma internetowa Thermaflex w nowej odsłonie

W marcu w nowej, przyjaznej dla użytkownika i atrakcyjnej wizualnie odsłonie pojawiła się strona internetowa firmy Thermaflex – www.thermaflex.com/pl. Jest to polska wersja nowoczesnej platformy międzynarodowej stworzonej przez firmę Thermaflex, która specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji systemów izolacji technicznych do instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.

 

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1976 roku w Holandii przez Wilhelmusa Baarsa, która zapewnia inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiających czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Nowa strona www.thermaflex.com/pl. Fot. Thermaflex
Nowa strona www.thermaflex.com/pl. Fot. Thermaflex

Koncepcja Thermaflex, inspirowana naturą, stawia na wydajność, trwałość oraz możliwość recyklingu, przy minimalnych wymaganiach zasobów, zapewniając maksymalne korzyści dla gospodarki, środowiska oraz jakości życia. – Walczymy o to, aby stać się wzorem trwałości na rynku zrównoważonej dystrybucji energii cieplnej. Chcemy łączyć osoby decyzyjne wraz z liderami opinii w łańcuch wartości, aby współtworzyli z nami inteligentne rozwiązania przynoszące dobrobyt i korzyści dla ludzi oraz całej planety. To nasza linia przewodnia – Ludzie, Planeta, Dobrobyt – podkreśla Thomas Baars, Chief Marketing Officer Thermaflex w Holandii. – Nowa strona to pierwszy krok w rozwoju naszej komunikacji z rynkiem. W ten sposób zwiększymy naszą obecność w sieci i wykorzystamy liczne zalety Internetu – dodaje Baars.

 

Dlaczego nowy wizerunek?

Przebudowa strony internetowej to odzwierciedlenie zmiany, którą Thermaflex wprowadził jako organizacja zorientowana na rynek i skupiająca się na potrzebach swoich partnerów. Firma działa w filozofii „We-conomy” i wraz ze swoimi  interesariuszami poszukuje inteligentnych rozwiązań oraz innowacji, które zmaksymalizują korzyści przy jednoczesnym oparciu o wspólne wartości. – Naszą misją jest zmiana sposobu myślenia. Chcemy rozwijać normy społeczne w instytucjach po to, aby ludzie mieli na względzie trwałość i pamiętali o niej w podejmowaniu codziennych decyzji – dodaje Thomas Baars i kontynuuje: – Aby zapewnić sukces oraz inspirację dla naszych partnerów, konieczne jest ustanowienie spójnego wizerunku firmy, który odzwierciedla nasze wartości.

Nowa witryna ilustruje motywację, zmianę oraz sposoby jej osiągnięcia. Strona stanowi nie tylko źródło informacji – Thermaflex próbuje bowiem jednocześnie inspirować, pobudzać i łączyć ludzi o wspólnych wartościach.

Czas zmiany

Thermaflex postawił na elegancki design, który jest bardziej przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny wizualnie, prezentując jednocześnie rzeczywiste wartości firmy. Nowa zawartość w zrozumiały sposób zaprasza do współpracy oraz jasno określa rynki, na których firma operuje oraz rozwiązania zapewniające efektywność oferowanych usług. Są to inteligentne i trwałe systemy składające się z komponentów w technologii Plug & Play. Dodatkowo zintegrowane ikony social media umieszczone na stronie ułatwiają komunikację i przekierowują użytkowników na wybrane strony. Thermaflex patrzy na wszystko z perspektywy swoich wartości, co idealnie oddaje blog: The Thermaflex exchange platform, gdzie każdy użytkownik można poznać osoby związane z firmą oraz podzielić się swoimi poglądami.

Co dalej?

Strona Thermaflex na bieżąco wzbogacana jest o kolejne artykuły, posty, newsy, moduły oraz studia przypadków. Dalszy jej rozwój będzie miał na celu wsparcie projektantów, kontrahentów, operatorów oraz innych partnerów, którzy od początku do końca tworzą trwałe rozwiązania energetyczne. Z kolei kanały w serwisach społecznościowych pozwolą być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami.

Nie czekaj – zajrzyj!

Poznaj nową odsłonę Thermaflex na www.thermaflex.com/pl w wersji na PC, tablet oraz urządzenia mobilne w systemach iOS oraz Android.

www.thermaflex.com.pl


Thermaflex to międzynarodowa firma z siedzibą w Holandii, która już od 40 lat dostarcza trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązania dla efektywnej dystrybucji energii cieplnej. Na polskim rynku firma działa od 1992 roku. Firma specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji systemów izolacji technicznych do instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Obok kompletnych systemów izolacji technicznych Thermaflex jest również producentem nowoczesnego systemu giętkich rur preizolowanych Flexalen do niskoparametrowych sieci cieplnych. Współtworzy rozwiązania ograniczające straty energii cieplnej oraz zwiększające wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Udostępnij ten wpis

Post Comment