Płyty warstwowe Blachy Pruszyński – szybciej, taniej, najłatwiej

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dołączył do swojej najnowszej oferty najwyższej jakości płyty warstwowe ścienne oraz dachowe, a także kilka innych niezwykłych nowości produktowych.

Płyty warstwowe ścienne i dachowe firmy Blachy Pruszyński, dotychczas najbardziej znanej ze słynnej już w Polsce blachodachówki, to najnowsze produkty w ofercie firmy. Są one nieocenione w budownictwie halowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej. W kraju i na świecie płyty tego rodzaju stosowane są najczęściej na placach budowy centrów handlowych, centrów magazynowych czy różnego rodzaju hal sportowych.
W ofercie firmy Blachy Pruszyński dostępne są dwa rodzaje płyt warstwowych: z rdzeniem z wełny mineralnej oraz z rdzeniem styropianowym. W pierwszym przypadku rdzeń płyty stanowi wełna mineralna, natomiast w drugim styropian samogasnący (klasa PS-E-FS-15).

Płyty warstwowe ścienne

Termoizolacje - Płyty warstwowe ?Blachy Pruszyński? ? szybciej, taniej, najłatwiej

Przy wykorzystaniu płyt warstwowych ściennych w bardzo szybki i łatwy sposób fachowiec postawi ściany działowe lub nośne m.in. w niedużych, przewoźnych chłodniach, w budynkach zapleczy budów, a także we wszelkiego typu obiektach gospodarczych. Ponadto spełniają doskonale swoją funkcję podstawową, czyli świetnie sprawdzają się w roli ścian osłonowych.
Płyty warstwowe ścienne firmy Blachy Pruszyński posiadają możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie (wertykalnie i horyzontalnie). Dodatkowo do ich największych atutów należą bardzo dobra szczelność oraz ogniotrwałość (uzyskiwane dzięki odpowiednio zaprojektowanym i wyprofilowanym zamkom typu “pióro-wpust”), a także duża ilość kolorów, w jakich są one dostępne w ofercie firmy. Zwiększa to znacznie możliwości zastosowania płyt oraz możliwości designerskie architektów.

Płyty warstwowe dachowe

Termoizolacje - Płyty warstwowe ?Blachy Pruszyński? ? szybciej, taniej, najłatwiej

Z kolei płyty warstwowe dachowe Blachy Pruszyński – o szerokości krycia 1150 mm – montuje się szybko i bezproblemowo do różnego rodzaju konstrukcji. Służą do tego odpowiednie łączniki przelotowe. Nowatorsko zaprojektowane i perfekcyjnie wyprofilowane zamki typu “pióro-wpust” – podobnie jak w przypadku płyt warstwowych ściennych – zapewniają doskonałą szczelność i zabezpieczenie przed ogniem oraz wysoką temperaturą.

Płyty warstwowe Blachy Pruszyński produkowane są zgodnie z najnowszą technologią.

Nowoczesna i w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna oraz odpowiednio wykwalifikowana kadra pozwalają sprostać wysokim oczekiwaniom Klientów firmy w kraju oraz poza jego granicami.

Dodatkowo do najnowszej oferty firmy Blachy Pruszyński dołączyły także:

– Panele dachowe na rąbek (kombinacja tradycyjnego wyglądu z nowoczesnością; panele łączy się na specjalnie zaprojektowany zatrzask, bez konieczności zaginania rąbka; przyspiesza to i ułatwia prace specjalisty!).

– System rynnowy Niagara (jego elementy produkowane są z najwyższej jakości stali, ocynkowanej, powlekanej obustronnie poliuretanem (50 µm), dzięki czemu posiada on wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto rynny te są głębsze niż u innych producentów, dlatego są w stanie odebrać więcej wód opadowych bez ryzyka przelania; system bardzo łatwy w montażu).

– Elewacyjne profile faliste (jest to odpowiedź na rosnące wymagania rynku i najnowsze trendy w architekturze; w ofercie firmy znajdują się trzy profile: szeroki PF 35 i PF 35EX oraz drobnofalisty PF 25).

Więcej informacji na: www.pruszynski.com.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment