Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA

LOGO DAFA (1)Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA jest wyznacznikiem standardu jakości dla nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa. Reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne w branży dachów płaskich i fasad. Określa wytyczne i wydaje publikacje techniczne, wpływając na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży. Skupia grono blisko 80-ciu najbardziej rzetelnych i cieszących się dobrą opinią na rynku firm. O certyfikat członkostwa mogą ubiegać się firmy o profilu wykonawczym oraz producenci i dostawcy materiałów i urządzeń techniki budowlanej.

DAFA współpracuje z najbardziej prestiżowymi organizacjami branżowymi w Europie – od grudnia 2008 r. jest partnerem międzynarodowego Stowarzyszenia IFD (Międzynarodowa Federacja Dekarzy), światowej organizacji reprezentującej interesy branży dachowej, należy również do niemieckiego stowarzyszenia IFBS (Związek Przemysłowy Lekkiego Budownictwa Stalowego), a od 2014r. jest Członkiem FLL (Stowarzyszenie Badania, Rozwoju i Kształtowania Krajobrazu). Organizacje te należą do najbardziej opiniotwórczych grup branżowych w Europie.

Poprzez pracę w ośmiu Grupach Merytorycznych (GM DACH PŁASKI, GM LEKKA OBUDOWA, GM TECHNIKA MOCOWAŃ, GM AKUSTYKA, GM DACHY ZIELONE, GM PPOŻ., GM BHP., GM PŁYTY WARSTWOWE) Stowarzyszenie DAFA opracowuje standardy jakości, wytyczne i normy techniczne, podnosząc wiedzę o technologiach i funkcjonowaniu dachów płaskich i fasad.

GM (1)

Publikacje techniczne DAFA jednoznacznie definiują poprawne rozwiązania, ujednolicając parametry i wytyczne wskazywane przez różne firmy. Charakteryzuje je neutralność wobec stosowanych rozwiązań – odzwierciedlają obecny poziom rozwoju technologicznego i uchodzą za powszechnie obowiązujące zasady techniki.

Stowarzyszenie posiada zespół rzeczoznawców i ekspertów budowlanych, wydając  opinie techniczne, oceniając rozwiązania projektowe oraz wskazując błędy wykonawcze w obszarze dachów płaskich i fasad.

DAFA stanowi unikalną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń firm wykonawczych. Panele Dyskusyjne DAFA spełniają nie tylko istotną rolę integrującą podmioty na co dzień konkurujące na rynku, ale przede wszystkim dotykają newralgicznych dla funkcjonowania firm problemów i sposobów im przeciwdziałania.

dafa-fot-zbiorowe

Zapraszamy do współpracy – poprzez połączenie sił, jesteśmy w stanie osiągnąć więcej w zakresie standaryzacji i poprawy jakości dachów płaskich i fasad.

Udostępnij ten wpis

Post Comment