Dachówki PIEMONT w nowej odsłonie

Dachówki Piemont – jedne z najpopularniejszych dachówek ceramicznych marki Röben – pojawiły się w nowej odsłonie. Wyróżniający się dużą przesuwnością model od sierpnia dostępny jest w nowym, grafitowym angobowanym odcieniu, pasującym do wielu projektów.

Dachówka Piemont grafitowa angobowana - nowość marki Röben. Fot. Röben
Dachówka Piemont grafitowa angobowana – nowość marki Röben. Fot. Röben

Piemont to dachówka, która idealnie sprawdzi się w przypadku dachów remontowanych, stworzona z materiału w pełni naturalnego, ekologicznego i bezpiecznego. Właściwości techniczne sprawiają, że dachówki Piemont są mrozo- i ognioodporne, wytrzymałe i mają bardzo niską nasiąkliwość. Najważniejszą jednak ich cechą jest duża przesuwność wynosząca aż 38 mm między maksymalnym zsuwem a rozsuwem, dzięki czemu to idealny wybór w przypadku konieczności dostosowania się do zastanej więźby.

Dachówki Piemont firmy RÖBEN dostępne są w trzech wariantach wykończeniowych – naturalnym, angobowanym i glazurowanym oraz w szerokiej gamie kolorystycznej, m.in. miedzianej, antracytowej i Tobago.

Nowa grafitowa dachówka ceramiczna pasuje zarówno do stonowanego koloru elewacji, jak i do bardziej indywidualnych projektów, przez co jest wyjątkowo uniwersalna. Dachówka Piemont Grafitowa angobowana zastąpi w ofercie firmy RÖBEN dachówkę Piemont Rustykalną.

Nowy, grafitowy wariant dachówki Piemont jest już dostępny w punktach oferujących produkty marki Röben – od sierpnia 2018 r.  Dokładna specyfikacja techniczna dachówek dostępna jest na stronie producenta www.dach.roben.pl.

Udostępnij ten wpis

Post Comment