Pierwszy na rynku nawiewnik antysmogowy w oknach dachowych – ochrona poddasza przed smogiem

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych, testuje na nowosądeckich poddaszach, pierwsze i jak dotychczas jedyne na rynku kompleksowe rozwiązane chroniące poddasza przed smogiem – filtr antysmogowy do okien dachowych.

Filtr antysmogowy do okien dachowych to ważne, wręcz przełomowe rozwiązanie, zważywszy na fakt, że w ostatnim czasie wskaźniki jakości powietrza biły na alarm. Większość z nas zmagała się ze smogiem. W tej nierównej walce brakowało nam jednak narzędzi obronnych.

Filtr antysmogowy FAKRO został już zgłoszony do opatentowania jako wzór użytkowy. Wykonany z nanowłókniny zatrzymuje zanieczyszczenia powodowane przez dym czy spaliny, ograniczając ich stężenie we wnętrzu pomieszczenia. Olbrzymią zaletą jest łatwość w czyszczeniu z możliwością wielokrotnego użycia.

Nawiewnik gwarantuje ochronę przed smogiem, ale także pyłkami, bakteriami, grzybami oraz insektami. Dlatego też jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików.

– Obecnie pracujemy nad kompleksowym antysmogowym i antyalergicznym rozwiązaniem do okien dachowych. To rozwiązanie innowacyjne, na każdą porę roku oraz na każdą kieszeń – zapowiada Sławomir Gawlik, dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Fot. Fakro
Fot. Fakro

Udostępnij ten wpis

Post Comment