Rynny w wersji półmatowej w trzech modnych kolorach – nowość Galeco

Orynnowanie ma przede wszystkim sprawnie i skutecznie odprowadzać wodę opadową z dachu oraz chronić elewację przed zalaniem. Jednak czy jednocześnie nie może wyglądać efektownie i podkreślać piękno domu? Rynny w wersji półmatowej od Galeco to trend, na który warto zwrócić uwagę.

Fot. Galeco
Fot. Galeco

Elewacja, stolarka otworowa oraz dach i orynnowanie to elementy od których zależy harmonijny wygląd budynku. Wszystkie powinny dobrze się ze sobą komponować i tworzyć spójną całość. Dobierając je, stawiajmy więc na zbliżone tonacje, a unikajmy stosowania tego samego koloru. Umiejętnie łącząc ze sobą odcienie, będziemy w stanie stworzyć ciekawy efekt finalny.

Klasyka w nowej odsłonie

Stal to od lat jeden z najczęściej wybieranych materiałów orynnowania. Przemawia za tym wytrzymałość tego materiału i odporność na działanie czynników atmosferycznych.
W ofercie polskiego producenta – firmy Galeco – pojawiły się właśnie nowe wersje kolorystyczne rynien: półmat czarny, półmat grafitowy oraz półmat czekoladowy brąz. Wszystkie uzupełniają system Galeco STAL i stanowią odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują wyróżniających się rozwiązań.

TOP 3

Czasy, w których rynny znaleźć można było w zaledwie kilku podstawowych kolorach na szczęście dawno już minęły. Dziś oferta produktowa pozwala nam wybierać z szerokiej gamy barw, dostosowując orynnowanie do naszych sprecyzowanych oczekiwań. Mimo tego, wielu inwestorów niezmiennie stawia na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Od lat niezaprzeczalnie największą popularnością cieszą się rynny w kolorze czarnym i grafitowym, które nadają budynkom ponadczasowego charakteru. W nowej, półmatowej wersji prezentują się nie tylko elegancko, ale i nowocześnie. Trio najczęściej wybieranych kolorów zamyka czekoladowy brąz, który od niedawna w ofercie Galeco dostępny jest także w półmacie. To propozycja, która szczególnie przypadnie do gustu właścicielom domów tradycyjnych, stylizowanych na dawne dworki lub wiejskie chatki. Ciepła i naturalna kolorystyka budzi pozytywne skojarzenia i dodaje uroku każdemu budynkowi.

Udostępnij ten wpis

Post Comment