Dekoral Silver – nowa linia produktów dla profesjonalistów

Marka Dekoral, od lat kojarzona z kompleksową ofertą farb do dekoracji ścian oraz specjalistycznych rozwiązań do drewna, metalu i betonu, poszerza swoją ofertę  o linię Dekoral Silver, przystosowując produkty nie tylko do potrzeb konsumentów indywidualnych, lecz także profesjonalistów.

Dekoral Silver. Fot. Dekoral
Dekoral Silver. Fot. Dekoral

Żyjemy szybciej, przez co mamy coraz mniej czasu na prace domowe. Naturalne stało się, że do większości zadań zatrudniamy fachowców. Nie zmienia to jednak faktu, że chcemy być pewni jakości produktów, jakie zostaną wykorzystane w trakcie remontu. Rozwiązaniem jest nowa linia Dekoral Silver – wchodząca w skład marki Dekoral, producenta znanego    i docenianego przez Polaków – z tą różnicą, że ofertę dopasowano do potrzeb profesjonalnych fachowców.

Kompleksowa oferta produktowa

W nowej linii Dekoral Silver znaleźć można profesjonalne grunty oraz farby o dużej wydajności, co przekłada się na jakość i szybkość realizacji prac wykończeniowych.

Gruntowanie ścian to proces poprzedzający malowanie i pozwalający przygotować podłoże do aplikacji farby nawierzchniowej. Wykonany za pomocą specjalistycznych preparatów gruntujących, takich jak: „Profesjonalna podkładowa farba gruntująca”, „Profesjonalny grunt głęboko penetrujący” czy „Profesjonalny grunt blokujący”, wzmacnia podłoże i wyrównuje jego chłonność. Poszczególne preparaty z linii Dekoral Silver zostały dostosowane do potrzeb różnego rodzaju powierzchni, umożliwiając ich zabezpieczenie i zapewnienie najlepszej przyczepności dla farb nawierzchniowych.

Obok profesjonalnych produktów gruntujących w ofercie znajdują się farby białe, które – jak wskazują badania – są stosowane niemal w większości pomieszczeń w mieszkaniu oraz na zewnątrz. Co więcej, biel marki Dekoral została doceniana przez konsumentów ze względu na jej śnieżnobiałą barwę oraz dobrą siłę krycia. Najlepsze właściwości farb marki Dekoral zachowano i dopasowano do potrzeb profesjonalnych malarzy. Znaleźć  je można w Profesjonalnej akrylowej farbie obiektowej oraz Profesjonalnej farbie akrylowo-lateksowej.

Specjalistyczny system kolorowania

Białe farby z kolekcji Dekoral Silver – Profesjonalna dyspersyjna farba lateksowa, antyrefleksyjna i hybrydowa farba siloxanowa – dostępne są dodatkowo w systemie kolorowania – Dekoral Color System w szerokiej gamie kolekcji kolorystycznych. Oprócz standardowo dostępnych odcieni RAL i NCS, produkty Dekoral Silver dostępne są w palecie barw Chromatic, zawierającej ponad 1000 barw. Wspomniana paleta kolorystyczna Chromatic zawiera trendy kolorystyczne na lata 2017–2018, stanowiąc praktyczny przewodnik po świecie barw, struktur i stylów.

Wyroby z linii Dekoral Silver dostępne są w regularnej sprzedaży od maja 2017 roku. Znajdziemy je w wybranych punktach sprzedaży.Nowa linia artykułów odpowiada potrzebom profesjonalistów poszukujących szerokiej i komplementarnej oferty produktów.

Dekoral Silver - KV

Udostępnij ten wpis

Post Comment