Klej ATLAS GEOFLEX. I układanie płytek stało się proste!

Wakacje to czas odpoczynku i … remontów! Malowanie, układanie płytek na ścianach czy podłogach to „gorące tematy” urlopu. Podczas tych prac warto sięgnąć po wysokoelastyczny klej ATLAS GEOFLEX, idealne rozwiązanie do klejenia, wyrównywania, szpachlowania i łączenia.

 

Wysokoelastyczny klej żelowy ATLAS GEOFLEX. Fot. ATLAS
Wysokoelastyczny klej żelowy ATLAS GEOFLEX. Fot. ATLAS

ATLAS GEOFLEX to wysokoelastyczny klej żelowy C2TE opracowany z myślą o najtrudniejszych remontach. Dzięki unikalnej technologii żelu krzemianowego pozwala na uzyskanie konsystencji kleju dopasowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Z ATLAS GEOFLEX możliwe jest przyklejanie okładzin na balkonach, tarasach, płytach OSB, oraz  posadzkach z ogrzewaniem podłogowym.

To proste

 ATLAS GEOFLEX jest produktem już docenionym przez fachowców. Z powodzeniem stosowany jest również przez majsterkowiczów wykonujących niewielkie prace remontowe czy budowlane. Dzięki jego wysokim parametrom aplikacyjnym  każdy, kto podejmuje się układania płytek nie musi bowiem martwić się o ich prawidłowe wypełnienie powierzchni pod płytką  czy rozprowadzenie kleju. GEOFLEX „pomaga” bowiem w uzyskaniu prawidłowego rozpływu kleju pod okładziną, wspomagając jakość i trwałość zamocowania. Dzięki plastycznej konsystencji (w górnej granicy wody zarobowej) nie spływa, co jest bardzo istotne w przypadku układania okładzin na ścianach bez podparcia płytek.

Wielozadaniowy i szybki w działaniu

Klej ATLAS GEOFLEX znajduje zastosowanie także w przypadku wyrównywania powierzchni. Szeroki zakres grubości warstwy kleju (2-15 mm) pozwala bez obaw wyrównywać i przyklejać okładziny zarówno cienko, jak i grubowarstwowo. Wykańczanie powierzchni ułożonej z użyciem ATLAS GEOFLEX możliwe jest już po upływie 12h. Posadzka jest stabilna, a wchodzenie i spoinowanie (fugowanie) jest już bezpieczne!

Zachęcamy do odwiedzenia i zalogowania się na stronie www.atlasfachowca.pl, gdzie znaleźć można zdjęcia wybranych realizacji profesjonalnych fachowców oraz bazę wiedzy niezbędną w poprawnym przeprowadzeniu remontu.

Udostępnij ten wpis

Post Comment